Avaleht / Spordiblogid / Toodame draamat

Toodame draamat

Blogimaailm on ikka väga igav viimasel ajal. Kõik nii maru sõbralikud ja kiidetakse kõike takka. Kus on oma arvamus? Kus on isikupära? Kus on tulemused?

Oi kuidas üks sõnakõlks võib mõnel naisel sae käima tõmmata. Lausa meelelahutuslikum kui elu24 viimasel ajal.

Jumal tänatud, et ei lase end igal suvalisel inimesel tundma õppida. Kes kuidas ning mida lausetest välja loeb – ai, ai. Vähemalt ei soovinud kedagi solvata, kuid no mis parata kui hinge läheb.

“Praegu on kuum teema spordiblogijate/kaalulangetajate kokkutuleku postitused. Ma tahaks kõiki väga-väga näha, kuid nüüd videoid vaadates tundub, et ma üldse ei sobi sinna punti. Naiste kollektiiv pole minu teema, kädistamine kaotab viimsed ajurakud. Ups liiga aus arvamus- ärge maha lööge ja teretama tulge ikka! Järgmine start Eesti Ööjooks, 10 km.” Link

Aus olla on ikka päris keeruline kui otsekohe järeldama hakatakse peakuju järgi. Kes tahab, see võib loomulikult nurgas tihkuda.

image

#igavusepeletajakssobis
#appikuirumalKarmen
#järeldameklatšime
#üldistamiskuningannaoriginaalpostitus

identicon
Alustasin blogi kaalulangetajana. Jälgisin toitumiskava, treenisin nii koduselt kui spordiklubis ja osalesin rahvaspordiüritustel. Nüüd on põhiliseks eesmärgiks joosta üha paremaid aegu võistlustel ja püüda end ületada igal sammul.

Loe samast kategooriast

Kaal vesrus kaal

Põrgusse see kaal! Number kaalul ei tähenda mitte kõige vähematki! allikas Naised ajavad taga mingit …