Avaleht / Eesti / Poliitblogid / Sotsid kui poliitilised prostituudid par excellence

Sotsid kui poliitilised prostituudid par excellence

image Siin mõningased stiilinäited sotside poliitprostitutsioonist. Ülal pildil näete, kuidas erakond, kellest praeguseks on saanud agressiivne kodanliku perekonna lõhkuja, ema-isa terminite välja rookija keelepruugist ning homoabielude propageerija, kuulutas veel 2015. a. RK valimistel, et perekond = naine + mees. Ning paremal pool loosung sotside 2005. a. KOV valimistest, milles öeldakse selgelt: EI VÕÕRTÖÖJÕULE, lisades allpool, et “Sotsiaaldemokraadid ei raja Eesti tulevikku odava tööjõu sissetoomisele kolmandatest riikidest”! Küll aga koheselt kui Brüsselist 2015. a. aprillis sundmigratsiooni kvoote peale suruma hakati, muutsid kameeleonid kohe värvi, hakates agressiivseteks multikulturalistideks. Silmakiri ja valed kuubis, see ongi sotside olemus. Sellest rääkis juba Hitler oma raamatus Mein Kampf, tuues tabavalt esile, et sotsiaaldemokraatia “on kokku kootud egoismist ja vihkamisest, mis võib matemaatilise täpsusega saavutada võidu ja viia inimkonna krahhini”. Sotside “demokraatlikku” suhtumist arvamusvabadusse iseloomustab ta sõnadega, mis saksa keeles riimub hästi: “und willst du nicht Genosse sein, so schlagen wir dir den Schädel ein” (kui sa ei taha olla meie seltsimees, lööme sul kolba sisse) [2].

image

Kui soovid vastu seista sotside silmakirjale ning ühiskonda laastavale tegevusele, siis toeta immigratsiooni ja islamiseerumise vastast kodanikuühendust MTÜ International SIS: MTÜ International SIS IBAN: EE947700771001633116 (LHV) Annetustest tulenevat raha kasutan oma tulevaseks KOV valimiste kampaaniaks! [1] Hitler, A. Mein Kampf. Verlag Franz Eher Nachfolger GmbH, München 1933. 67. Auflage. Lk. 54. [2] Hitler, A. Mein Kampf. Verlag Franz Eher Nachfolger GmbH, München 1933. 67. Auflage. Lk. 53.

image

www.georgkirsberg.eu 

originaalpostitus

identicon
Georg Kirsberg (sündinud 28. juunil 1983 Tallinnas) on Eesti kirjanik, politoloog ja reservohvitser.

Loe samast kategooriast

VIDEO: Maria Kaljuste Helsingis mošee vastasel meeleavaldusel 19.08.2017.

Immigratsiooni ning islamiseerumise vastu võitleva MTÜ International SIS esindaja ning üle Euroopalise konservatiivse ühenduse Fortress …