Avaleht / Elu / Pere- ja lapsed / PULMAERI: Pulmareisi võit ja edasiminek pulmakorralduses

PULMAERI: Pulmareisi võit ja edasiminek pulmakorralduses

Alustame siis kõige olulisemast ja põnevamast- pulmareisist! Enamus, kes minuga facebookis sõbrustavad teavad, et reis on meil olemas ja täiesti juhuse tahtel langes see minule sülle. Alguse sai asi sellest, et mul härra jagas näoraamatus Vahemere kruiisi mängu, kõik hinnas seitse päeva.. mõtlesin, et noh..davai proovib siis aastas korra mingid jagamismängu mängida. Hakkasime mõlemad jagama, laikima MEELETUTES KOGUSTES. Usun, et kokku me klõpsisime “jaga” nuppu kuskil 100 korda. Sõbranna Keyth ja ka mul isa arvasid, et olen vaimselt ebastaabilne, et nii teen.. olid lausa mures, kas kõik on korras 😀 Ma üldiselt ei jaga ühtegi mängu. Lõpuks jõudis kätte too saatuslik reedene päev, kus lubati välja kuulutada kell 12 võitja. Ma hakkasin juba kuskil pool tunnikest enne seda nillima “kodujasuvila” lehekülge, et kas on juba äkki mingit infot, konkreetset infot polnud, küll aga oli võitja selgunud ning pilt oli tehtud uduseks, aga sellest pildist võis aimata, et see olen mina. Ei uskunud ! Kui kell sai 12, OLIGI SEAL MINU NIMI, PILT JA ÕNNESOOV.. nagu for real?! Mina võitsin?! JAH mina võitsin!!!!!


Täna siis oligi pidulik võidu üleandmine Tabac restoranis. Kell 17.45 tuli meile maja ette järgi väga uhke BMW, mis siis sõidutas meid restorani ette. Seal ootas meid kohe fotograaf ja kogu “kodujasuvila” juhtkond. Kohe valati meid üle õnnesoovidega, näppude vahele anti shampus. Kõik oli väga viisakas ja ilus, tundsime end kui staarid.. ilmselt natuke nagu ka olime staaride moodi, igaüks ju ei võida sellist kruiisi 😀 Tehti pilte, intervjueeriti, õnnitleti.. Kihvt!


Natuke ka kruiisist:

Vahemere 7-päevane kruiis..Külastame Itaaliat, Hispaaniat ja Prantsusmaad. Võit sisaldab Helsingist Rooma lennupileteid ja muidugi ka tagasi, laevas saame juua ja süüa nii palju kui süda lustib( kõik hinnas), kõiki sadamamakse, giide, kajutit. Oma raha kulub ainult eestist helsingisse saamiseks ja loomulikult nö taskuraha 🙂 
Nii äge ongi see, et me enne seda võitu nädalake tagasi mõtlesime, et nii vinge oleks minna pulmareisile mitmesse riiki, et selline seiklus-puhkus ja nüüd see meil ongi käes 🙂 Ausõna ma ei suuda kirjeldada seda õnne, mis meid valdab jätkuvalt. 

Pulmade suhtes.. 

Oleme andnud sisse notari juures avalduse, et soovime abielluda. Härra sai kätte oma ülikonna, ma küll ei tea, milline see on, aga pidi olema vinge.. Seda ma ka usun! 🙂 Minul on olemas kleit, ehted, kingad/baleriinad. Toitlustus tuleb Põlvas Pesa Hotellist. Käisime nüüd mõned päevad tagasi ka maitsmas sooje toite ja torti- imelised! Täpsustust vajab veel ainult rahvaarv. Umbkaudselt ulatub see 85 inimeseni.. Seoses sellega hakkasime tegelema ikkagi suure-suure peotelgi otsimisega ja tänu oma pulmaisale Kuldarile ilmselt ka saime, vajab veel natuke läbirääkimist. Kohe on meil ka leerikool läbi, juhhuuu ausalt! Üks kohustus vähem ja ma vihkan kohustusi, mis on mulle täiesti MITTE meelt mööda. 
Põhimõtteliselt on meil nagu enamus asju paigas, on veel läbirääkimisi vaja teha siin-seal, aga üldiselt on kõik paigas. 🙂 Oleme peaaegu valmis oma tähtsaks päevaks. Alles keegi küsis, kas olen ka juba närvis.. Ei veel, aga tunnen kuidas iga magatud ööga see päev jõuab lähemale ja kergelt võtab ikka vaprusevärinaid tundma. Eks kui on käes juuli, siis on asi juba täitsa hull, sest siis saab öelda ” me abiellume järgmisel kuul”.. 

Lühidalt, meil on kõik hästi.. me oleme õnnelikud jätkuvalt ja naudime iga momenti, mil oleme kogu perega koos. Need on parimad hetked! 🙂 

Päikest põskedele 🙂 

div.wpmrec2x{max-width:610px;}
div.wpmrec2x div.u > div{float:left;margin-right:10px;}
div.wpmrec2x div.u > div:nth-child(3n){margin-right:0px;}

Advertisements

Let’s block ads! (Why?)originaalpostitus

identicon
Kirjutan meie elust, koos abikaasa, mõnusalt priske kassi ning kõige uuema pereliikme-tüdrukutirtsu tegemistest :) Siit saab lugeda kõike minu mõtetest ja tegemistest.

Loe samast kategooriast

Great! Ma hakkasin täna arsti juures pillima

Jaa! Oli tavaline ämmaka visiit, rääkisime, kuidas läheb, kõik oli chill ja siis rääkisin enda …