Avaleht / Tehnikablogid / About camera and lens

About camera and lens

Ma olen saanud nüüdseks juba liiga palju küsimusi oma piltide kohta, seega otsustasin postitada siia ja Instagrami, mis kaamerat ja objektiive ma kasutan. Niiisiis kaamera on Canon 100D, mis on väike ja väga kerge ning seetõttu ideaalne reisimiseks ning endaga kaasas tassimiseks.

Muidugi on sel oma väiksuse tõttu mõned limiidid, aga sellegipoolest on see üks super hea kaamera blogijale. Kaameraga sain ma kaasa 18-55mm objektiivi, kuid ei olnud sellega väga rahul, seega peagi ilmus kaamera külge 85mm objektiiv. Kasutan 85mm 99% kordadest, see on nii võrratu objektiiv! Vahest ma keeran sätted täesti metsa omadega haha, aga mis seal ikka, õpin läbi selle igakord.

Mis mulle eriti meeldibki selle Canon’i objektiivi juures on, et isegi kui sa ei oska absoluutselt pildistada, siis välja tuleb ikka igati okei seeria. Mida ma väga sooviks oleks 35mm objektiiv, et saaksin teha pilte ka palju lähemalt. Loodan, et see aitas teid armsad!

Natuke ka nädalavahetusest. Ma olen viimasel ajal päris stressis, kuna kool hõlmab suure osa mu igast päevast ning meil on mitu ülesannet üksteise otsa kuhjunud. Asi läks nullist sajani ikka päris kiirelt. Seega olen ma terve nädalavhetus lugenud ja lugenud ja lugenud ilma mingi eluta, välja arvatud shopingu teraapia Malmös laupäeval haha!

Kuid ma püüan jääda positiivseks, kuna kui need kiired ajad läbi on, siis algab kogu lõbu! Millepärast ma enim halvasti tunnen on see, et J liitub taas Eesti koondisega homme, kuna algavad MM kvalifikatsiooni mängud, ja ma ei saa minna neid vaatama…eriti kurb olen siis, kui ta peaks taaskord mängus olema ja ma jään sellest ilma. Tõesti vajaks ühte tohutut motivatsioonipurakat ja puhkust!

Loodan, et teil kõigil läheb hästi ja uus outfit’i postitus on juba homme või ülehomme tulekul! Vahvat pühapäeva! <3originaal postitus

identicon
Meryl's blog püüab edastada kaasaegsele noorele naisele stiilinõu ning inspiratsiooni. Lisaks on juttu muudel iluteemadel ning Meryl hoiab lugejaid kursis ka oma üliõpilaseluga Rootsis. Stiil on skandinaavialikult minimalistlik ning moega kaasa liikuv.

Loe samast kategooriast

Loen pimedas raamatuid

Hiljuti, seoses osaluskohvikuga, sain kingituseks raamatulambikese. Need on olnud üsnagi populaarsed raamatuhuviliste seas ning nüüd …